BALENIE BUNCHEMS DRAKY

Vytvor jednorožca alebo drakov a víly, ktorí svietia v tme, s tematickou súpravou Bunchems Jednorožce (alebo Draky)! Spoj, stlač a zostav svoje dielo pomocou 200 Bunchems, vrátane Bunchems, ktoré sú priehľadné a svietia v tme. Hneď ako máš vytvorené postavičky z návodu, rozdeľ ich a znovu tvor, máš nekonečné možnosti! Zhasni svetlá a pozri sa, ako tvoje dielo žiari. Stlač, spoj a zostav mystickú žiarivú postavu s balením Bunchems Jednorožec alebo Drak!


Vlastnosti

  • HRA PLNÁ NÁPADOV: S Bunchems sa fantázii medze nekladú! Priveďte k životu krásnu princeznú, roztomilú žabku a okúzľujúceho princa s 11 zábavnými doplnkami a viac než 200 Bunchems, potom ich rozoberte a tvorte zas a znovu!
  • JEDNODUCHÁ TVORBA: Tvoriť s Bunchems je jednoduché! Postupujte podľa priloženej príručky, ktorá poskytuje jednoduché pokyny, ako vytvoriť princeznú, a postavte si buď žabku alebo okúzľujúceho princa pre princeznú. Bunchems znamenajú kreativitu, ktorá vydrží!
  • HRAJTE SI ZAS A ZNOVU: Stláčajte, spájajte a vytvárajte pomocou Bunchems! Magicky sa k sebe lepia bez tepla, lepidla alebo neporiadku, a tak ide upratovanie ako po masle! Lepia sa a držia a potom sa rozdelia a hra nikdy nekončí!
  • Bunchems Princess Theme Pack je kreatívna hračka pre deti od 6 rokov. Perfektné pre tvorivé hranie, môžete postaviť princeznú a žabku a pomôcť princeznej premeniť žabku v jej princa!

Obsah

  • Bunchems Princess Theme Pack je kreatívna hračka pre deti od 6 rokov. Perfektné pre tvorivé hranie
  • môžete postaviť princeznú a žabku a pomôcť princeznej premeniť žabku v jej princa!